Witaj Drogi Czytelniku!

 

           Projekt naszego wydawnictwa powstał jako odpowiedź na pojawianie się coraz większej ilości ciekawej lektury, tworzonej przez młodych autorów. Dołączają do nas ludzie z różnych krajów. Wraz z nimi przypływają nowe praktyki, metody i teorie. Coraz większe grono społeczeństwa stara się patrzeć na świat bardzo szeroko, świadomie i twórczo.

 

       Celem naszego wydawnictwa jest zapoznanie czytelników z wieloma szkołami i kierunkami nowoczesnej ezoteryki i psychologii. Nasi autorzy są połączeni jedna ideą. Interesuje ich rozwój ludzkości i miejsce człowieka w nowej epoce. W naszej bibliotece będzie można przeczytać fragmenty książek i ich recenzje. Te dzieła będą wychodzić spod piór naszych autorów. Jeśli zainteresuje cię tematyka takiej lub innej książki, to będziesz mógł zamówić ją w sklepie on-line albo na dyskach w sklepach, które z nami współpracują.

 

        Publikujemy wydania, które nie mają swoich analogów na rynku. Pracujemy tylko z ciekawymi, nowymi teoriami, nową i świeżą informacją. Książki, które zostaną opublikowane, będą interesujące, napisane dostępnym językiem i będą pomagać zrozumieć siebie oraz odpowiedzą na wiele życiowych pytań. Ponadto dzieła będą miały wyjątkowe ilustracje, które będą dobierane specjalnie dla konkretnego wydania.

         

      Redakcja bardzo poważnie podchodzi do wyborów asortymentu wydawanej lektury. Będzie można zapoznać się z o oryginalnymi praktykami, które pobudzą wewnętrzny potencjał w kierunku otwarcia wewnętrznych możliwości i zapoczątkowania rozwoju.

 

         Drogi Czytelniku! Zobaczysz, jak można używać, łączyć i eksperymentować z wiedzą ezoteryczną. Wiedza ta przydaje się w różnych sferach życiowych. Mądrość ezoteryczna może pomóc w problemach samorozwoju, doskonaleniu siebie, partnerstwie i socjalnej adaptacji. Korzystając z tej wiedzy można uzyskać odpowiedzi na pytania, które pojawią się podczas poszukiwania lub odbudowywania stosunków, a także ezoteryka pomaga zrozumieć optymalnie wiele sytuacji. Wiedza ezoteryczna wspiera w ulepszaniu jakości życia.