Meta - Karty

                PAŹDZIERNIK                                         

 

  Prognoza według meta-kart

To są karty-symbole, które pomogą ustalić dialog z twoją podświadomością. Jeśli czujesz przynależność do danego znaku, to możesz posłuchać porady tego instrumentu.

 

Baran-Jarzębina-podświadomość dojrzała, żeby przepracować żeńską rodową linię. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz odczuwał brak ochrony i to może przejawić się w sferze uczuć. 

 

Byk-Kamienie-twoja podświadomość jest nastawiona na przyjęcie obcych potrzeb i uczuć, więc nie dziw się, że w kontaktach i komunikacji nie wszystko będzie szło gładko. Potrzebujesz coś jeszcze i musisz tę potrzebę zwerbalizować. Szukasz czegoś bardzo głębokiego. Przepracowuj swoje relacje z matką.

 

Bliźnięta-Harfa-należy do wszystkiego podejść twórczo. Podświadomość będzie przepracowywać różne ideały odnoszące się do miłości. Bądź ostrożny, ponieważ te odczucia mogą bardzo ostro zmieniać się.

 

Rak-Agrest-podświadomość pcha cię na trudności, które będzie trzeba zwyciężać i szlifować charakter. Naucz się być cierpliwy. Pomoże ci w tym medytacja.  

 

Lew-Kogut-twoja podświadomość nastawia się na to, żeby wyprowadzić na powierzchnię wszystkie programy, które związane są z ofiarnością. Dlatego wewnętrzne poczucie winy lub żalu może spowodować, że możesz poczuć się niepotrzebny i samotny. Trzeba to przepracować.

 

Panna-Morze-może pojawić się potrzeba znajdywania nowych kontaktów i zmiany w twoim życiu, może otworzą się nowe drzwi, zostaniesz kimś jeszcze i określisz granice nowej roli. Ten miesiąc jest dobry na zmiany.

 

Waga-Żołądź-teraz aktywizuje się nowy archetyp w podświadomości, w związku z tym i los będzie stawiał cię na nowej drodze.

 

Skorpion-Biedronka-twoja podświadomość wymaga przepracowania perfekcjonizmu. Nie patrz na świat krytycznie. W przeciwnym razie będzie ci trudno dostosować się do niego. Perfekcjonizm będzie przyczyną napiętych relacji z otoczeniem.

 

Strzelec-Jeleń-niezbędne wsparcie we wszystkim. Podświadomość wymaga pomocy. Jeśli pozwolisz sobie na odpoczynek, nie myśl, że jesteś słaby. W podświadomości aktywizuje się bardzo silny anioł rodowy, w związku z tym nie będziesz czuł się samotny.

 

Koziorożec-Martwa Woda-podświadomość daje sygnały o tym, że nie przyszedł jeszcze czas na zmiany. Trudno będzie przyjąć coś nowego,  bo to może być przyczyną konfliktów. Bliscy mogą też odczuć twój chłód i zamknięcie się w sobie.

 

Wodnik-Chleb-należy wiele spraw znieść. Teraz podświadomość chce pokazać, że twoje myśli mogą realizować się, tylko musisz prawidłowo myśleć i włożyć trochę wysiłku.

 

Ryby-Łabędź-podświadomość chce zakończyć jakieś ważne sprawy lub relacje, dlatego nie dziw się, że w twoim życiu coś odejdzie na drugi plan.

29.11.2017
Emma Lange
Brak komentarzy