Zespół najlepszych profesjonalistów pomoże Ci w każdej sytuacji!

Wydawnictwo Jupiter - zespół pracowników

Kilka słów od dyrektora


       Witam wszystkich gości, czytelników i przyjaciół.

 

      Cieszę się, że udało się stworzyć wydawnictwo, które niesie ze sobą ciekawą i świeżą informację. Nadeszły nowe czasy, ale zainteresowanie czytaniem pozostało.

 

Jestem zadowolona, że mogę wraz z współpracownikami zaproponować Waszej uwadze nową lekturę. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi współpracowników możemy wydawać piękne elektroniczne wydania wszystkich dzieł. W wydawnictwie dokonywany jest gigantyczny dobór książek, a wysoka jakość tłumaczeń i ich redagowania są i będą głównymi zasadami sukcesywnej pracy przedsiębiorstwa.

 

Tłumaczymy lektury z języka rosyjskiego, niemieckiego i angielskiego. Nie można powiedzieć, że nasze wydawnictwo jest monopolistą ezoterycznej i psychologicznej lektury, ale z pewnością jest już pionierem na rynku. Pracujemy z nowymi autorami, którzy są zdolni i chcą zaprezentować swoje nowe i świeże idee na tematy, które wydają się już całkowicie rozpracowane i dogłębnie poznane. Nie stoimy w miejscu, staramy się iść wraz z duchem czasu, otwierając coraz to nowe horyzonty.

 

Pragniemy wyjść do Was z propozycją dołączenia do naszego kolektywu jako: utalentowani współpracownicy, autorzy ciekawych dzieł, mocno zainteresowani czytelnicy lub odwiedzający nas goście. Jesteśmy zaintrygowani wymianą zdań, pragniemy przyjmować Wasze życzenia, chcemy również odpowiadać nawet na najbardziej konserwatywną krytykę.

 

Psychologiczny kierunek jakim jest ezoteryka, pomaga odnaleźć treści, które pozwalają lepiej zrozumieć samego siebie, asystuje przy wychowaniu empatii w stosunku do innych i pomaga otwierać wewnętrzny potencjał. W książkach o zdrowych metodach życia czytelnicy odnajdą alternatywne metody leczenia chorób i umocnienia organizmu oraz nowe sposoby w walce z problemami swojego zdrowia. Naukowe publikacje poszerzą Waszą erudycję i otworzą nowy światopogląd na otaczający świat fizyczny. Dzieła w stylu literackim, popularnym pomogą ukształtować światopogląd, podnieść siłę ducha oraz siłę woli.

 

      Wszystkim Wam, czytelnikom dzieł życzę odnalezienia odpowiedzi na pytania, które powstają na każdym etapie życia. Pragnę również, byście nasiąknęli duchem pracy czy kierunku, który umożliwi podróż w swój świat wewnętrzny i otworzy Was na nowo.

 

             Z poważaniem , do wszystkich zainteresowanych.

 

Dyrektor Wydawnictwa Inna Mayewska i zespól Magic Jupiter