PAŹDZIERNIK

Energie tego miesiąca wskazują, żeby zwrócić uwagę na wyrażenie samego siebie. Ten miesiąc można wypełnić harmonią, jeśli posprzątasz cały śmietnik ze swojego życia, odrzucisz to, co cię drażni, przynosi strach i nieporozumienia. Nie można życzyć nikomu nic złego, przejawiać zazdrości i zawiści, bo to może okazać się bombą, która wybuchnie trochę później. Również w późniejszym czasie pojawią się choroby i nie będziesz wiedział, jak je leczyć.

 

Baran-należy rozwiązać problem, z czym chcesz się rozstać, a co chcesz zostawić. To, co wydawało się bliskie, okaże się bezużyteczne. Należy stawiać na nowe kontakty i rozwijać je, żeby coś osiągnąć.

 

Byk-teraz czeka cię stabilność lub stagnacja, co możesz odebrać jako poczucie samotności. Niektórym wydawało się będzie, że wszystko w życiu jest jasne i zrozumiałe, a innym będzie po prostu nudno.

 

Bliźnięta-przed tobą mogą otwierać się nowe możliwości, tylko dokonując wyboru musisz wiedzieć, że nowe drzwi otworzą przed tobą następne drzwi, które znów będą prowadzić do jakiegoś wyboru. W tym miesiącu mogą być bardzo korzystne spotkania. 

 

Rak-powodzenie staje się realnością, niebiosa otwierają bramy czegoś nowego. Nie bój się mówić głośno o sobie.  To jest szansa otrzymać coś dobrego. Jeśli będziesz chował się w swojej skorupie, to długo nikt o tobie nie wspomni. Musisz być sam inicjatorem kontaktów.

 

Lew-należy podjąć ważną decyzję, nie obarczaj nikogo odpowiedzialnością, ponieważ cały ciężar będzie leżał na tobie. Stwarzaj podstawy dla swojej działalności. Twoje produkty powinny być prawdziwe i odnoszące sukces. W relacjach musisz wziąć odpowiedzialność i zrobić pierwsze kroki we wszystkim.

 

Panna-jeśli chcesz, by sukces był z tobą, to nie zatrzymuj się nad tym, co już masz. Życie zmusza cię działać z uporem, więc nie bój się ryzykować. Teraz energie kosmiczne sprzyjają ci.

 

Waga-nie należy wymagać wiele od losu. Samotność to dobry czas, by pozbierać się z myślami. Izolacja pomoże ci podjąć odpowiednie decyzje. W tym czasie nie uda się być tym, kim się chce.

 

Skorpion-siła i zdrowie to najważniejsze tematy w tym okresie. Należy nauczyć się ufać samemu sobie. Życie może wydawać się bardzo trudne.

 

Strzelec-miesiąc dobry dla nowych rozpoczynań. Należy obawiać się oszustwa i rozczarowania. Inni ludzie mogą zauważyć twoje słabe miejsca i to wykorzystają. To okres, gdzie trudno jest wybrać własną drogę i postawić kropkę nad i.

 

Koziorożec-wszystko będzie przychodziło według prawa sprawiedliwości . Jeśli w przeszłości byłą jakaś pomyłka to teraz do ciebie wróci. Los nie chce słuchać od ciebie pretensji , należy zakasać rękawy i działać.

 

Wodnik-teraz możesz poczuć się ofiarą. Jeśli szybko nie przeciwstawisz się zbiegom okoliczności, które już kiedyś miały miejsce w twoim życiu, to podobny scenariusz może rozwinąć się ponownie.  Czas będzie płynął wolno. W związku z tym nie podejmuj nic nowego.

 

Ryby-zwróć się do duchowej sfery i zauważ, że to, co nie da się dotknąć, okaże się bardziej wpływowe niż to, co jest fizyczne i materialne. Naucz się przyjmować rady od innych. Trzymaj się tego, co jest ważne. Przypomnij sobie swoje dziecinne marzenia, one mogą ci pomóc znaleźć odpowiedź w dzisiejszych problemach.

 

                                                 

 

     Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładnie, jaki będziesz miał rok, to możesz zamówić usługę-prognozę na każdy miesiąc.

 

Może ci to pomóc w nastawieniu się na niebezpieczne rytmy, dowiesz się,  co można zrobić, a czego nie można osiągnąć w danym okresie.

 

Prognoza pomoże znaleźć  ukierunkowanie w codziennym życiu. Możesz uchronić się przed pomyłkami i nieprawidłowymi krokami.

 

Będziesz wiedzieć, co należy zmienić a co zatrzymać, w którym momencie uciec przed przykrościami.

 

Otrzymasz możliwość przyjrzenia się energii całego roku, energii, którą przyniosą różne znaki. To nie jest mistyka.

 

Otwieraj się wprost do swojej podświadomości i dowiesz się, co żyje w tobie. Każde wydarzenie uprzedza  się wcześniej, tylko musisz zrozumieć to i przygotować się.

 

Emma Lange

Oferta specjalna
 Co przyniesie twoj rok osobisty? Jakie niespodzianki? Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę? Na jakiej sferze życia należy się skupić, by wykorzystać okoliczności, jakie otworzą się przed Tobą?
Możesz przygotować się na wszystko, korzystając z oferty specjalnej – horoskopu tarotowo-numerologicznego na rok 2015 z uwzględnieniem każdego miesiąca, który otrzymasz w formie pisemnej poprzez @. 
Zapraszam do skorzystania i poznania swojej najbliższej przyszłości. 
biuro.ezoland@gmail.com